Kontaktid

Aadress: Akadeemia 2, 80088 Pärnu (Vaata kaardil)

Infotelefon:  +372 447 9733
Faks:  +372 447 9735
Üldine e-posti aadress: info@parnu.maavalitsus.ee
Registri kood: 70000603

Maavalitsuse tööaeg: E-R 8:00-12:00, 12:30-16:30

 

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Maavanem Kalev Kaljuste

447 9733

kalev.kaljuste@parnu.maavalitsus.ee

kabinet 303

Maasekretär Rita Kosenkranius

447 9737

rita.kosenkranius@parnu.maavalitsus.ee

kabinet 304

KANTSELEI

Dokumendihaldusspetsialist

Anneli Pulk 

447 9729 

anneli.pulk@parnu.maavalitsus.ee

kabinet 301 

Referent Anu Sommer 

447 9733 

anu.sommer@parnu.maavalitsus.ee kabinet 303 
Finantsnõunik Ene Ruus  447 9731  ene.ruus@parnu.maavalitsus.ee kabinet 302 

Peaspetsialist

Marika Klausson  447 9745  marika.klausson@parnu.maavalitsus.ee kabinet 404 
Jurist Tiia Born  4479718 tiia.born@parnu.maavalitsus.ee kabinet 204 
Arhivaar Maie Joala 447 9717 maie.joala@parnu.maavalitsus.ee

kabinet 204

Haldusspetsialist Urmas Ennok 

447 9705 

urmas.ennok@parnu.maavalitsus.ee kabinet 506 
Perekonnaseisutoimingute peaspetsialist Liis Rausk

447 9724

liis.rausk@parnu.maavalitsus.ee

 Vastuvõtt:

E, T, N 8.00-12.00 ja 14.00-16.00

R 9.00- 12.00

kabinet 202

Perekonnaseisutoimingute spetsialist

Kristina Jürissoo 447 9760 kristina.jurissoo@parnu.maavalitsus.ee

Vastuvõtt: 

E, T, N 8.00-12.00 ja 14.00-16.00

R 9.00-12.00

kabinet 209

Perekonnaseisutoimingute spetsialist

Milvi Vaarpuu 447 9747 milvi.vaarpuu@parnu.maavalitsus.ee

Vastuvõtt: 

E, T, N 8.00-12.00 ja 14.00-16.00

R 9.00-12.00

kabinet 208

Perekonnaseisutoimingute spetsialist

Margarita Ailt 447 9720 margarita.ailt@parnu.maavalitsus.ee

Vastuvõtt: 

E, T, N 8.00-12.00 ja 14.00-16.00

R 9.00-12.00

kabinet 100

Spetsialist Marianne Kuldmaa 4479720 marianne.kuldmaa@parnu.maavalitsus.ee kabinet 100

ARENGU- JA PLANEERINGUOSAKOND

Juhataja Heiki Mägi 447 9728 heiki.magi@parnu.maavalitsus.ee kabinet 301
Väliskoostöö spetsialist Kersti Liiva 447 9739 kersti.liiva@parnu.maavalitsus.ee kabinet 502
Transpordinõunik Avo Rahu 447 9716 avo.rahu@parnu.maavalitsus.ee kabinet 406

Ühistranspordi vaneminspektor

Mati Rammulüüs 447 9702 mati.rammulyys@parnu.maavalitsus.ee kabinet 101

Ühistranspordi inspektor

Tiina Neeme 447 9702 tiina.neeme@parnu.maavalitsus.ee kabinet 101

Ühistranspordi vaneminspektor

Vilja Holzberg 447 9702 vilja.holzberg@parnu.maavalitsus.ee kabinet 101
Arengutalitus
Juhataja Urmas Kase 447 9738 urmas.kase@parnu.maavalitsus.ee kabinet 301
Regionaalarengu peaspetsialist Riina Redlich 447 9726

riina.redlich@parnu.maavalitsus.ee

kabinet 305

Spetsialist

Sirle Luukas 447 9748 sirle.luukas@parnu.maavalitsus.ee kabinet 305
Saarevaht Ülle Tamm 53043665 ylle.tamm@parnu.maavalitsus.ee  
Saarevaht Arvo Täll 5148835 arvo.tall@parnu.maavalitsus.ee  
Planeeringute talitus
Juhataja Tiiu Pärn 447 9761 tiiu.parn@parnu.maavalitsus.ee kabinet 503
Planeeringunõunik Raine Viitas 447 9762

raine.viitas@parnu.maavalitsus.ee

kabinet 504
Maatoimingute talitus
Juhataja Rein Klaassen 447 9710 rein.klaassen@parnu.maavalitsus.ee

E 14.00-16.00
T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

R 9.00-12.00

kabinet 106

Spetsialist

Birgit Enno 447 9709 birgit.enno@parnu.maavalitsus.ee

 

E 14.00-16.00
T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

R 9.00-12.00

kabinet 105

HARIDUS- JA SOTSIAALOSAKOND

Juhataja Epp Klooster 447 9706 epp.klooster@parnu.maavalitsus.ee kabinet 104
Sotsiaalhoolekande peaspetsialist Kaja Rebane 447 9703 kaja.rebane@parnu.maavalitsus.ee kabinet 107
Haridus- ja kultuuritalitus

Juhataja

Hede Martšenkov 447 9743 hede.martsenkov@parnu.maavalitsus.ee kabinet 403

Peainspektor

Gerdi Rebane 447 9753 gerdi.rebane@parnu.maavalitsus.ee kabinet 401

Noorsootöö peaspetsialist

Ivika Kelder 447 9750 ivika.kelder@parnu.maavalitsus.ee kabinet 401

Kultuuri- ja tervisenõunik

Eha Ristimets 447 9767 eha.ristimets@parnu.maavalitsus.ee kabinet 408